IT Sprendimai Jūsų verslui!

info@infotecher.lt

+370 60571409

Internetinės svetainės

Unikalus dizainas

Sukursime unikalaus dizaino svetainę, kuri pritrauks Jūsų Klientų dėmesį. Svetaines kuriame naudodami savo pačių kurtais dizainais. Taip pat galime pasiūlyti puslapius iš didelio pasirinkimo laisvai naudojamų dizainų bei temų. Kuriame reprezentacinius puslapius (vizitinės kortelės) ir didesnius projektus tokius, kaip internetinės parduotuvės. Mūsų kuriamos svetainės yra adaptyvios visoms platformoms. Tinka visiems prietaisams ir nepraranda funkcionalumo ir intuityvumo. Puslapiuose yra integruotos visos šiuolaikinės puslapiui reikalingos savybės: gyvas pokalbis ( live chat ), banko mokėjimai, turinio valdymo sistema ir viskas ko pageidauja klientas. Jei negalite išsirinkti ko norite, susisiekite su mumis – patarsime.

Ir daugelis kitų...

Svetainė prasideda nuo pavadinimo

Patikrinkite ar Jūsų svetainės pavadinimas (domenas) yra laisvas

Elektroninės parduotuvės

Auginančios pardavimus

Kuriame šiuolaikiškas, patogias ir intuityvias elektronines parduotuves. Integruojame internetinius mokėjimus atsižvelgdami į Jūsų rinkos poreikius. Laikomės aukščiausių saugumo standartų. Parduotuvės lengvai administruojamos naudojant turinio valdymo sistemą.

Sutaupysime laiko

0%

Automatizuosime

0%

Padidinsime pardavimus

0%

SEO marketingas

Vidinis ir išorinis

Raskite daugiau klientų – Pageriname Jūsų matomumą internetinėje erdvėje, optimizuojant puslapius aukštesniems rezultatams internetinėse naršyklėse.

Įvairios reklamos – Galime pasiūlyti ir kitas įvairias reklamos formas internetinėje erdvėje: socialiniuose tinkluose, žurnaluose, tinklapiuose.

Pagerinsime GOOGLE Kampaniją – Sutaupysime Jūsų lėšas skirtas google AdWords kampanijai. Patarsime, kaip efektyviau išnaudoti savo lėšas. Pateiksime analizę ir auditą. Parinksime Jūsų rinkai naudingus raktažodžius.

Naudojimosi internetu prasideda nuo paieškos sistemos

87%

Vartotojų niekada nenueina į antrą paieškos sistemos puslapį

65%

Vidutinis pardavimų augimas naudojantis mūsų SEO paslaugomis

81%

Programavimas

Pritaikome įvarius programavimo sprendimus, kad pagerintume Jūsų verslo našumą. Specializuojamės daugelyje programavimo kalbų. Integruojame verslo valdymo sistemas, kurios padidins Jūsų verslo efektyvumą, nepriklausomai nuo veiklos srities. Susisiekite su mumis konsultacijai ir mes išanalizavę Jūsų veiklos specifiką, kartu su Jumis  priimsime tinkamus sprendimus. Dirbame su naujausiomis technologijomis: deep learning ir dirbtiniu intelektu. Mūsų didesni projektai tai – dirbtinio intelekto principu pagrįstas informacijos rinkimo įrankis (Crawler) ir pokalbių robotas (Chatbot).

Atlikti projektai

Naudojantys dirbtinį intelektą

Voriukas Crawler

Mūsų „Voriukas” tai Infotecher ir Olandijos įmonės specialistų bendras darbas. Šiuo informacijos rinkimo (data mining) įrankiu galime palengvinti Jūsų įmonės darbą. „Voriukas” padės lengviau stebėti Jums ar Jūsų įmonei aktualias naujienas pagal raktažodžius, temas ar naujienų šaltinius. Atlikti nuolatinę rinkos analizę, stebėti konkurentus. Lengvai administruojamas ir daug resursų nereikalaujantis įrankis. „Voriukas” pasižymi dideliu greičiu (informacija pateikiama esamu laiku) ir veikia visame internete.

Pokalbių robotai Chatbot

Pokalbių robotai (chatbots) – neatskiriama ateities verslo dalis. Rinkose didėjant automatizacijai, pamainos sulaukia ir pardavėjai. Chatbotai Jums leis sutaupyti brangius resursus, naudojant dirbtinio intelektu grįstomis programomis. Jais naudotis ypač lengva. Robotai su kiekvienu pokalbiu mokosi ir tampa dar efektyvesniais. Programa pasižymi lengvu valdymu. Robotai atsimena daug informacijos, todėl gali atsakyti į daugelį Jūsų klientų užduotų klausimų. Klausimus galima nuolatos pridėti arba leisti Jiems patiems mokytis. Šis įrankis tiks verslui ar, bet kokiai kitai organizacijai bendraujančiai su žmonėmis.

Dizaino darbai

Logotipų kūrimas –Sukursime Jūsų įmonės logotipą.

Reklaminiai baneriai – Internetiniai baneriai atitinkantys Jūsų veiklos sritį.

Grafikos dizainas – Įvairūs dizaino darbai įmonėms ir atskiriems projektams.

Svetainių talpinimas

SEO DRAUGIŠKI SERVERIAI –  Patalpinsime Jūsų puslapį SEO draugiškame serveryje, kuris leis Jūsų puslapiui būti pasiekiamam visame pasaulyje.

GREITI SERVERIAI – Serveriai yra greiti ir išlaikantys naujausias technologijos.

DIDELIS PASIRINKIMAS – Puikus kokybės ir kainos santykis, leis Jums pasirinkti tinkamą variantą norimam projektui.

Nerandate ko ieškote?

Teikiame konsultacijas Jus dominančiais klausimais.